KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491562
nr 1349 1562
Katrin Kahl
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 99. Olja på duk, 113x98, oramad
Katrin Kahl, svensk formgivare och bildkonstnär född 1954.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:57:23
28/9 19:31:03